Zapisanych użytkowników: 561
PZU Fundacja PKO

Postęp w dziedzinach, które dotyczą mobilności osób niepełnosprawnych, dokonuje się równie szybko, jak w wielu innych obszarach życia. I dlatego, aby nic co ważne, nie umknęło naszej wspólnej uwadze, będziemy czuwać, by nie przegapić żadnej informacji, która może sprawić, że Wasze życie będzie łatwiejsze. 

Postanowiliśmy stworzyć podstawowe, merytoryczne działy, które chcemy traktować priorytetowo. Są nimi: Prawo, Architektura, Technika, Medycyna, PsychologiaW tym momencie  udostępniamy Wam dwa z nich: Prawo i Psychologia, w miarę upływu czasu będą pojawiać się kolejne. 

Oczywiście nie zabraknie ważnych i ciekawych aktualności. Na czele każdego działu stanie autentyczny profesjonalista, który będzie dostarczał Wam najistotniejszych informacji z obszaru swoich zainteresowań. 

Nawet najlepsi fachowcy muszą jednak pamiętać o tym, że najwięcej o swoich potrzebach wiedzą Ci, którzy patrzą na świat z poziomu wózka inwalidzkiego. I dlatego Wasze zdanie, opinie, sugestie, komentarze i uwagi – zawsze znajdą w tym obszarze naszych zainteresowań ważne miejsce.
popieram KOMON