Zapisanych użytkowników: 561
PZU Fundacja PKO

Wstęp

Od początku nowego 2016 roku uruchamiamy na naszej stronie internetowej   dział  - Dobre Info. Publikować w nim będziemy artykuły i teksty, które charakteryzować się będą tym, że zawierają wyłącznie dobre informacje dla całego środowiska osób z różnymi niepełnosprawnościami. Ich motywem przewodnim będzie Mobilność osób z niepełnosprawnościami. 

Stowarzyszenie SPiNKa od początku swojej działalności realizuje konsekwentnie swój cel: inicjujemy przedsięwzięcia i tworzymy warunki do tego, aby osoby niepełnosprawne mogły w zdecydowanie większym stopniu korzystać z dobrodziejstwa motoryzacji. To dla wielu osób z niepełnosprawnościami to najkrótsza droga, aby rozpocząć lub wrócić do aktywności społecznej i zawodowej. 

Na początku działalności (grudzień 2006 rok) niewiele osób dawało nam szanse na realizację naszych zamierzeń. W tym roku obchodzić będziemy jubileusz 10 - lecia działalności. Wciąż mamy nowe pomysły i determinację, aby je skutecznie realizować. 

Chcielibyśmy zwrócić się z propozycją, do osób odwiedzających naszą stronę, aby po lekturze materiałów z Sektora Dobrych Informacji, zechcieli komentować prezentowane tam pomysły i koncepcje, a także nadsyłać swoje obserwacje na ten temat. Chętnie skorzystamy z Waszych rad, sugestii i wiadomości. Najbardziej interesujące będziemy zamieszczać w tym sektorze. (oczywiście po uzyskaniu zgody autora korespondencji).

Swoje komentarze i teksty prosimy wysyłać na adres: info@spinka.org.pl
 Zarząd Stowarzyszenia SPiNKa
popieram KOMON